Jdi na obsah Jdi na menu
 

Přihláška ke studiu

Pokud má vaše dítě zájem o studium v naší škole, vyplňte prosím přihlášku nejpozději do 31. května 2021. Na základě doručené přihlášky Vás budeme telefonicky kontaktovat o termínu konání talentové zkoušky. Nábor do ZUŠ proběhne (pokud to epidemiologická situace dovolí) od 7. do 18. června 2021. Rozhodnutí o přijetí dítěte do ZUŠ vám bude elektronicky oznámeno do 21. června 2021. Děkujeme za pochopení.

Vyplňte ZDE prosím ON-LINE přihlášku do ZUŠ.

pozn. Dbejte prosím o správnost všech dat. Neuvádějte např. zdrobněliny jména Vašeho dítěte apod. Vyplňujte přihlášku i s diakritikou. 

Přehled vyučovaných nástrojů  v hudebním oboru


Stejně jako v minulých letech očekáváme velký zájem o studium v naší ZUŠ a kapacita školy - 250 žáků je stále naplněna. Budeme opět zahajovat výuku organizovanou v doplňkové činnosti. Připravujeme semináře a lekce pro děti především ve výtvarném a tanečním oboru. Lektory v těchto oblastech vzdělávání budou naši učitelé a vznikne zde prostor i pro ty, kteří nebudou přijati k řádnému studiu při přijímacích zkouškách či přihlášeným dětem v průběhu školního roku.

Talentová zkouška - na co se připravit